Jdi na obsah Jdi na menu

31. týden s Ostružinkou

28. 3. 2021

Milí rodiče,

zdravím vás s počátkem velikonočního týdne. Věřím, že už se na Velikonoce těšíme všichni :-).

V tomto krátkém týdnu dokončíme centra aktivit (poslední dva týmy budou potřebovat vajíčka) a představíme si, co jsme se při nich dozvěděli a jak se nám pracovalo. Je skvělé, jak v nich děti dokáží pracovat i online, ačkoliv to od nich vyžaduje daleko více soustředění a technických schopností. Jsou úžasné! :-)

Také chci moc ocenit děti za jejich práci na Projektové olympiádě. Takto na dálku je to pro ně složité a přesto na jednotlivých částech zdatně pracují.

A samozřejmě moc děkuji vám všem za jejich vytrvalou podporu, zasílání úkolů přes Zadání a za úžasné množství a rozmanitost fotografií z jejich venkovního učení a dalších aktivit, které posíláte.

Prosím, pokud jste se zapojili do akce Ukliďme Česko a pořídili jste z ní fotky, pošlete je na email uklidimevrane@gmail.com – je to adresa, kterou zřídil Ekotým právě pro tuto akci.

V příloze posílám tyto listy:

  • Rozvrh hodin 1A 1B 2B 2C
  • Týdenní plán zde
  • Přehled povinných a dobrovolných úkolů zde
  • Pracovní list k videu na češtinu v pondělí zde
  • Ostružinkovu „moudrou knihu“ – čeká nás téma jarních květin a budeme se učit vyrábět herbář (samozřejmě ne všechny květiny z této „knihy“ budou děti lisovat, některé jsou přísně chráněné) zde

Přeji klidný zbytek neděle.
Katka

PS: S tiskem listů počítám se stejnými zájemci jako minulý týden, pokud potřebujete někdo nově, dejte vědět.